Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna
Dwór w Oborach
Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka
Willa Syrena
Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym
Dostępny jest już kwietniowy numer Biuletynu Informacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna. Znajdziemy w nim m.in. historię OSP w Cieciszewie, sprawozdanie z VI sesji Rady Miejskiej, plan kadencyjny burmistrza, a także poradnik wyborcy. Zachęcamy do lektury.
Nowy numer biuletynu trafił do dystrybucji w czwartek, 30 kwietnia. Bezpłatny miesięcznik znajdziemy w m.in.: Urzędzie Miasta i Gminy, bibliotece publicznej i jej filiach, Konstancińskim Domu Kultury, Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji, ośrodkach zdrowia oraz innych jednostkach podległych gminie. Biuletyn dostępny jest także w wybranych sklepach i punktach usługowych na terenie naszej gminy. Gazeta trafi również do skrzynek mieszkańców Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Konstancinie-Jeziornie.
Aktualne wydanie biuletynu dostępne jest też w wersji cyfrowej. Aby je przeczytać wystarczy wejść na stronę: issuu.com/konstancin-jeziorna.
W kwietniowym numerze m.in.:
Autor: Patryk Siepsiak
2015-04-30