Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Nowa siedziba OKW nr 5 na Grapie

Przed wyborami na prezydenta RP zmieniona została siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 5. Mieszkańcy os. Grapa, którzy dotychczas głosowali w Banku Spółdzielczym 10 maja oddadzą swój głos w lokalu, który mieści się w budynku firmy "Timed" przy ul. Wilanowskiej 1A.

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej dla obwodu głosowania nr 5 została przeniesiona na I piętro budynku firmy„Timed" przy ul. Wilanowskiej 1A, wejście od strony oczka wodnego. Lokal dostosowany jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych (posiada windę). Poprzednia siedziba OKW nr 5 mieściła się w Banku Spółdzielczym przy ul. Wilanowskiej 1.

Poniżej zamieszczamy (do pobrania) obwieszczenie burmistrza o numerach i granicach obwodów głosowania, siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz lokalach obwodowych komisji wyborczych przystosowanych do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.


Jednocześnie przypominamy, że:

  • Wyborcy do 27 kwietnia 2015 r. (poniedziałek) mogą zgłaszać (ustnie, pisemnie telefaksem lub w formie elektronicznej) zamiar głosowania korespondencyjnego. Do głosowania korespondencyjnego wyznaczone są obwodowe komisje wyborcze, które mają siedziby w lokalach dostosowanych do potrzeb wyborców niepełnosprawnych (są to lokale nr: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13 i 14).

  • Do 4 maja 2015 r.(poniedziałek) wyborcy mogą składać wnioski o sporządzenie aktu pełnomocnictwa do głosowania.

  • Do 5 maja 2015 r.(wtorek) wyborcy mogą składać wnioski o dopisanie do spisu wyborców w wybranym obwodzie głosowania. Wnioski należy składać w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna ul. Warszawska 32 pok. nr 7 w godz. 8.00 - 16.00.

  • Lokale obwodowych komisji wyborczych 10 maja 2015 r. (niedziela) będą otwarte w godz. 7.00 - 21.00.

Autor: Patryk Siepsiak

2015-04-08

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer