Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców

Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie zaprasza na bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców. Najbliższe odbędą się 23 i  29 lipca.

Centrum Przedsiębiorczości przy ul. Smolnej 4 w Warszawie zostało uruchomione ponad dwa lata temu. To pierwsza taka placówka w stolicy, gdzie w jednym miejscu można załatwić niemal wszystkie sprawy najważniejsze dla rozwoju własnej firmy - od zorganizowania biura, poprzez prowadzenie rozmów z klientami i kontrahentami, aż po udział w warsztatach i konferencjach. W centrum otrzymamy też pomoc merytoryczną dotyczącą prowadzenia biznesu. 

Placówka prowadzi też bezpłatne szkolenia. Najbliższe odbędą się już 23 i 29 lipca. Przedsiębiorcy, także z gminy Konstancin-Jeziorna, na planowanych spotkaniach dowiedzą się m.in.: jak zdobyć środki na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Poznają również zasady rozliczania składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne oraz fundusz pracy. Zgłoszenia udziału w wybranym szkoleniu należy wysyłać na adres: centrum.przedsiebiorczosci@um.warszawa.pl.

Szczegóły na stronie internetowej: www. firma.um.warszawa.pl


Program szkoleń:

23 lipca w godz. 9.00-13.00
Jak zacząć… środki na własny start
Spotkanie przygotowane przez: MJWPU, Urząd Pracy, BGK, KIG i Centrum Przedsiębiorczości Smolna

29 lipca w godz. 10.00-12.00
Podatek od towarów i usług (VAT)
Szkolenie przygotowane przez Trzeci Urząd Skarbowy Warszawa-Śródmieście

29 lipca w godz. 12.00-15.00

  • Zasady rozliczania składek należnych na ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, fundusz pracy i fundusz gwarantowanych świadczeń pracowniczych
  • Formy pomocy udzielanej przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych w przypadku trudności w opłacaniu składek

Szkolenie przygotowane przez I Oddział ZUS w Warszawie.

Autor: Patryk Siepsiak

2015-07-21

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer