Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Bielawa gospodarzem dożynek

Sołectwo Bielawa będzie gospodarzem tegorocznych dożynek gminy Konstancin-Jeziorna. Rolnicy za plony podziękują 13 września. Zapraszamy wystawców i twórców ludowych do zaprezentowania podczas imprezy swojego dorobku i pracy.

Trwają przygotowania do gminnych dożynek. W tym roku święto plonów odbędzie się w Bielawie, do której zapraszamy 13 września. W programie m.in. występy artystyczne, liczne gry i konkursy dla dużych i małych, animacje dla dzieci oraz zabawa w rytmie disco. Wkrótce zdradzimy więcej szczegółów. 

Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności twórców szeroko pojętego rękodzieła oraz firmy, organizacje, stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich i instytucje do zaprezentowania podczas imprezy swojego dorobku, pracy i twórczości. Organizator ze względu na ograniczoną powierzchnię przeznaczoną pod stoiska zastrzega sobie prawo wyboru wystawców.

Karty zgłoszeniowe (do pobrania poniżej) należy złoży w Wydziale Promocji i Współpracy z Organizacjami Społecznymi Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Warszawska 23, 05-520 Konstancin-Jeziorna). Można je również przesłać mailem na adres: promocja@konstancinjeziorna.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać: "Dożynki 2015". 

Więcej informacji udziela Patryk Siepsiak, p.o. kierownika wydziału promocji (tel.: 22-201-19-73 lub 74). Nabór wystawców będzie prowadzony do 31 sierpnia.

Autor: Patryk Siepsiak

2015-07-03

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer