Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Ratusz wyremontowany

Zakończył się ostatni etap remontu konstancińskiego ratusza. Tym razem odnowione zostały pomieszczenia piwniczne budynku. Znajdzie się w nich m.in. archiwum urzędu.

Budynek Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Warszawskiej 32 zmienił się nie do poznania. Właśnie zakończono ostatni etap prac remontowych. Tym razem obejmował on modernizację piwnicy budynku, którą odgrzybiono. Pomalowano również ściany i ułożono nowe posadzki. W pomieszczeniach znajdzie się m.in. archiwum urzędu. 

Przypomnijmy, wcześniej budynek urzędu docieplono, odnowiono też jego wnętrza i schody oraz wymieniono stolarkę okienną i drzwiową. – Mimo budowy nowego ratusza, przeprowadziliśmy remont w trosce o utrzymanie w należytym stanie technicznym i estetycznym budynku znajdującego się w zasobach gminy, ale także, by przystosować go do potrzeb obsługi interesantów –  mówi Kazimierz Jańczuk, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna. – Mieliśmy świadomość, że  prace remontowe mogą być uciążliwe dlatego prowadzone były etapami.

Ostatni właśnie się zakończył. Teraz konstanciński ratusz jest przyjaźniejszy dla mieszkańców i dla pracujących w nim urzędników.

Autor: Patryk Siepsiak

2015-07-20

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer