Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Ruszają filmowe wakacje w amfiteatrze

W tegoroczne wakacje do konstancińskiego amfiteatru ponownie zawita kino. Na mieszkańców czekają polskie i światowe hity filmowe. Zapraszamy w lipcowe i sierpniowe piątki. Pierwszy seans już 3 lipca.

Kino plenerowe w konstancińskim Parku Zdrojowym zainauguruje film w reżyserii Romana Polańskiego. Będzie to thriller "Autor widmo" z Ewanem McGregorem i Piercem Brosnanem w rolach głównych. Początek seansu, podobnie jak wszystkich lipcowych, o godz. 21.45. W sierpniu projekcje będą się rozpoczynały o godz. 21.15.

W kolejne piątki lipca i sierpnia zobaczymy polskie i światowe przeboje. W repertuarze kina plenerowego znalazły się filmy: „Zakochana Jane” (10.07), „Rejs” (17.07), „Koneser” (24.07), „Buena Vista Social Club” (31.07), „Żelazna dama” (7.08), „Casablanca” (14.08), „Tajne przez poufne” (21.08) oraz "Operacja Argo" (28.08). Sponsorem wakacyjnego kina jest firma "Saur Konstancja". Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny. Zapraszamy!

Autor: Patryk Siepsiak

2015-07-02

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer