Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Wyniki drugiego konkursu ofert

Znamy wyniki drugiego otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu m.in. kultury, sztuki, kultury fizycznej i turystyki. Tym razem gmina Konstancin-Jeziorna wesprze dziesięć przedsięwzięć na łączną kwotę ponad 80 tys. zł.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży, organizacja turniejów siatkówki w Parku Zdrojowym oraz przedsięwzięć turystycznych i krajoznawczych dla mieszkańców gminy - to tylko część projektów, które finansowo wesprze samorząd Konstancina-Jeziorny. We wtorek (7 lipca) poznaliśmy rozstrzygnięcie drugiego otwartego konkursu ofert na realizację w 2015 r. zadań publicznych z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, kultury fizycznej, turystyki, tradycji narodowej, pielęgnowania polskości i rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej oraz ratownictwa i ochrony ludności. Wysokość przyznanych dotacji wynosi łącznie 82 tys. zł.

Wyniki konkursu ofert na zadania publiczne w roku 2015 do pobrania poniżej.

Autor: Patryk Siepsiak

2015-07-07

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer