Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Lodowisko na Mikołajki

Do konstancińskiego Parku Zdrojowego wraca sztuczne lodowisko. Zapraszamy na wielkie otwarcie ślizgawki, które odbędzie się w Mikołajki (6 grudnia). Z tej okazji czekają atrakcje, m.in. pokaz jazdy figurowej na łyżwach i zimowy rajd rowerowy.

Wielkie otwarcie

Lodowisko o wymiarach 20 x 30 metrów ponownie stanęło przy amfiteatrze. Obiekt zostanie otwarty w Mikołajki. W niedzielę, 6 grudnia wszyscy mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna będą mogli korzystać z niego bezpłatnie. Z okazji uruchomienia lodowiska czeka także mnóstwo atrakcji, a wśród nich m.in.: o godz. 13.00 mikołajkowy rajd rowerowy Poland Bike XC (szczegóły na plakacie), a od godz. 16.00 pokazy jazdy figurowej na łyżwach oraz zabawy i konkursy.

Czynna codziennie

Ślizgawka czynna będzie codziennie, także w weekendy, w godz. 10.00 - 22.00. Dorośli za jednorazowy wstęp na lodowisko zapłacą 5 zł, a uczniowie i studenci (po okazaniu legitymacji) - 3 zł. Zorganizowane grupy szkolne mogą korzystać z obiektu w dni powszednie bezpłatnie do godziny 14.00. Dzieci i młodzież za zabawę na ślizgawce nic nie zapłacą także w okresie świątecznym (23 i 24 grudnia oraz od 28 do 31 grudnia w godz. 10.00 - 14.00). Tak samo będzie w czasie ferii zimowych (od 1 do 14 lutego, w dni powszednie do godz. 14.00). 

Wypożyczysz łyżwy i kask

Na miejscu wypożyczymy też łyżwy (7 zł za godzinę), kask ochronny (3 zł) i naostrzymy swój sprzęt (10 zł). Są też "pingwinki", czyli chodziki do nauki jazdy (9 zł za 30 min). Każdego dnia, jazdę umilać będzie nam taneczna muzyka. A to wszystko do końca lutego. Zapraszamy.

Autor: Patryk Siepsiak

2015-11-27

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer