Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Radni zapraszają do zespołu

Radni Rady Miejskiej Konstancina-Jeziorny zapraszają mieszkańców oraz organizacje pozarządowe do udziału w pracach zespołu ds. budżetu partycypacyjnego gminy Konstancin-Jeziorna. Zainteresowani swoje zgłoszenia mogą przesyłać do 30 listopada. 

Udoskonalić procedury

Utworzenie zespołu to pomysł grupy konstancińskich radnych, którzy uczestniczyli w dwudniowym seminarium dotyczącym tworzenia i funkcjonowania budżetu partycypacyjnego. Zdobyte na szkoleniu doświadczenie rajcy chcą wykorzystać w pracy nad udoskonaleniem obecnych zasad i procedur konstancińskiego budżetu obywatelskiego. 

Zgłoszenia do zespołu

Zespół będzie się składał z przedstawicieli Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, radnych, a także organizacji społecznych i wszystkich zainteresowanych mieszkańców. Zgłoszenia do pracy w zespole przyjmuje radna Katarzyna Jacyna pod adresem e-mailowym: katarzyna.jacyna@konstancinjeziorna.pl do 30 listopada 2015 r. Zapraszamy!

Autor: Patryk Siepsiak

2015-11-02

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer