Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Teatralne Mikołajki w Hugonówce

Fundacja Edulandia zaprasza w Mikołajki (6 grudnia) do Konstancińskiego Domu Kultury na wyjątkowe, dobroczynne przedstawienie pt. „Świąteczna Tajemnica”. Będzie zabawnie i świątecznie. Początek o godz. 14.00.

Niezwykłe przygody

W czasie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku kiedy wszyscy obiecują, że będą dobrzy, a zwierzęta zaczynają mówić ludzkim głosem, wystarczy jeden młynarz Sylwester, aby zburzyć cały ten zaczarowany świat. Dlaczego nawet słońce przestało świecić nad jego młynem i dlaczego udał się po pomoc do domu Nowego Roku dowiemy się wszyscy już w najbliższą niedzielę (6 grudnia) o godz 14.00 w Konstancińskim Domu Kultury. 

Świąteczna piosenka

Będzie aktorsko i kukiełkowo, będzie muzycznie i piosenkowo! Będzie zabawnie, będą przygody, kłopoty i ich rozwiązanie! Będzie magicznie i świątecznie: odwiedzi nas Mikołaj, przy choince zatańczą nam śnieżkowe baletnice, nauczymy się świątecznej piosenki, będziemy wspólnie śpiewać kolędy i posypie na nas śnieżek! Przedstawienie pod honorowym patronatem Burmistrza Gminy Konstancin-Jeziorna.

Spektakl charytatywny

Dochód z przedstawienia zostanie przeznaczony na wakacje edukacyjne dla dzieci w trudnej sytuacji życiowej z gminy Konstancin-Jeziorna. Warto pomagać - każdy może zostać Mikołajem 

Bilety: cena 30 zł od osoby (i dorośli i dzieci) do odbioru w teatrze przed spektaklem. Uwaga: miejsca nienumerowane

Wpłaty należy kierować na konto: 75 1300 1036 2006 4234 9416 0001, tytułem: „Przedstawienie + imię i nazwisko+ ilość biletów”

Informacja i kontakt

Fundacja Edulandia, Aleja Przyjaciół 1/6, Warszawa, tel. 22 869 44 16, 502 102 670, e-mail: biuro@fundacjaedulandia.pl, www.fundacjaedulandia.pl.

Autor: Fundacja Edulandia

2015-12-03

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer