Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Konstancińskie spotkania wokalne

Zapraszamy na Konstancińskie Spotkania Wokalne "Constanzo Cantare", które rozpoczynają się już w najbliższy piątek (22 maja). W tym roku gościem specjalnym festiwalu będzie zespół muzyków z Hranic, miasta partnerskiego Konstancina-Jeziorny.

"Constanzo Cantare" to spotkania muzyczne organizowane co dwa lata przez Szkołę Muzyczną w Konstancinie-Jeziornie oraz Konstanciński Dom Kultury. Od 22 do 24 maja zaprezentuje się 10 zespołów wokalnych i chórów dziecięcych. Gościem specjalnym festiwalu będzie grupa Hranicky Detsky Pevecky Sbor z Hranic, miasta partnerskiego Konstancina-Jeziorny. Oprócz koncertów zaplanowano też wspólne warsztaty wokalne dla młodzieży z obu miast. Efekty ich wspólnej pracy usłyszymy podczas koncertu finałowego, który odbędzie się w niedzielę (24 maja) w  konstancińskim amfiteatrze. Początek o godz. 16.00.

Z kolei w sobotę, 23 maja zapraszamy na imprezę towarzyszącą festiwalowi - koncert muzyki dawnej, który o godz. 19.00 rozpocznie się w kościele św. Józefa w Mirkowie. Burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna objął festiwal honorowym patronatem.

Autor: Patryk Siepsiak

2015-05-21

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer