Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Strażackie święto w amfiteatrze

Jubileusz 90-lecia będą świętować 10 maja druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Cieciszewie. Z tej okazji zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy do konstancińskiego Parku Zdrojowego na wielki piknik rodzinny. W programie m.in.: parada orkiestr dętych, przekazanie nowego sztandaru dla jednostki, gry i konkursy z nagrodami.

Świętowanie zaczynamy w niedzielę (10 maja) paradą orkiestr dętych z tańczącymi mażoretkami. Punktualnie o godz. 14.00 wyruszamy spod Centrum Handlowego "Stara Papiernia" do Parku Zdrojowego, gdzie odbędą się główne uroczystości z okazji Dnia Strażaka i 90-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Cieciszewie. O godz. 14.30 w amfiteatrze rozpocznie się msza święta, po której nastąpi wręczenie nowego sztandaru druhom z Cieciszewa. Po części oficjalnej rozpoczynamy zabawę. O godz. 16.00 na scenie wystąpią orkiestry dęte z Płońska i Nadarzyna. Na koniec zatańczymy przy znanych i lubianych przebojach w wykonaniu zespołu Old Stars Konstancin. 

Ale to nie wszystko. W Parku Zdrojowym przez cały dzień trwać będzie piknik rodzinny. Atrakcji przewidziano co niemiara. Gry i konkursy dla dzieci, pokazy ratownictwa medycznego i sprzętu strażackiego, warsztaty plastyczne, konkurencje sportowe - to tylko niektóre z nich. Będzie też kiermasz. Ponadto w trakcie pikniku Fundacja DKMS przeprowadzi rejestrację potencjalnych dawców szpiku. Serdecznie zapraszamy!

O 90-letniej historii OSP w Cieciszewie przeczytasz w najbliższym, kwietniowym numerze Biuletynu Informacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna, który ukaże się już 30 kwietnia.


Autor: Patryk Siepsiak

2015-05-09

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer