Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Wielki piknik rodzinny

Zespół Szkół nr 1 w Konstancinie-Jeziornie zaprasza w sobotę, 30 maja na wielki piknik rodzinny. Atrakcji będzie co niemiara. Występy artystyczne, warsztaty plastyczne, pokazy sportowe oraz liczne konkursy - to tylko niektóre z nich.

Piknik rodzinny w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Wojewódzkiej 12 to już tradycja. Nauczyciele, uczniowie, rodzice i mieszkańcy Konstancina-Jeziorny w tym roku spotkają się już po raz jedenasty. Start imprezy o godz. 10. Warto przyjść, bo każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

W programie m.in.: warsztaty plastyczne; pokazy sportowe - judo, karate i fitness; występy zespołów - instrumentalnego i tanecznego; porady - finansowe, turystyczne, szkoleniowe psów i dietetyków. Podczas festynu wystąpi też chór. Będzie można również usiąść za kierownicą wozu strażackiego, samochodu straży miejskiej, terenówki i auta sportowego. Nie zabraknie stoisk ze zdrową żywnością i rękodziełem artystycznym. Przez cały dzień czynna będzie też kawiarenka, w której kupimy naleśniki, lody i świeże soki. Na małych czekają konkursy z nagrodami, gry i zagadki. Natomiast dorośli wykonają bezpłatnie badania profilaktyczne. Serdecznie zapraszamy! Szczegóły na poniższym plakacie.

Autor: Patryk Siepsiak

2015-05-20

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer