Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zaproś innych do swojego ogrodu

5 i 6 września w gminie Konstancin-Jeziorna już po raz ósmy odbędzie się Festiwal Otwarte Ogrody. Już teraz zapraszamy wszystkich chętnych do jego współtworzenia.

Festiwal integruje lokalną społeczność wokół wydarzeń kulturalnych zainicjowanych w prywatnych ogrodach. Jest to wspaniała okazja do zapoznania się z bogatym dziedzictwem kulturowo- historycznym, prezentacji dziejów mieszkańców gminy oraz ich twórczości, zainteresowań i hobby. Chcemy, aby festiwal dawał możliwość miłego i aktywnego spędzenia czasu, poznania interesujących ludzi, nawiązania nowych znajomości, by stał się miejscem spotkań wszystkich pokoleń - dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zapraszamy artystów: malarzy, rzeźbiarzy, muzyków, pisarzy oraz wszystkich, którzy chcą się podzielić swoimi zainteresowaniami i pasjami do współtworzenia tegorocznego Festiwalu Otwarte Ogrody. Na Państwa zgłoszenia czekamy do połowy czerwca. Dodatkowe informacje można znaleźć pod adresem: www.otwarteogrody.pl.

Kontakty:

  • Klub Inicjatyw Obywatelskich (koordynator festiwalu) - Hanna Budnicka, hbudnicka@op.pl, tel. 698-650-898;
  • Towarzystwo Miłośników Piękna i Zabytków Konstancina - dr Czesława Gasik, tel. 22-756-44-40; 
  • UMiG Konstancin-Jeziorna - Wydział Promocji i Współpracy z Organizacjami Społecznymi, promocja@konstancinjeziorna.pl, tel. 22-201-19-73, 22-201-19-74

Autor: Patryk Siepsiak

2015-05-19

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer