Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zielone Świątki w Ciszycy

Mieszkańcy Ciszycy zapraszają w niedzielę (24 maja) na imprezę plenerową z okazji Zielonych Świątek. Loty helikopterem, występy artystyczne, koncert Majkela Dżeksona i zabawa taneczna pod chmurką - to niektóre z przewidzianych atrakcji.

Zielone Świątki w Ciszycy organizowane są już od kilku lat. Każdego roku impreza przyciąga dziesiątki miłośników dobrej zabawy. A taką gwarantują atrakcje, które zaplanowali organizatorzy. Tych z pewnością w niedzielę, 24 maja nie zabraknie. Loty helikopterem, występy artystyczne, koncert Majkela Dżeksona i zabawa taneczna pod chmurką - to niektóre z nich. Początek o godz. 15.00. 

Warto wziąć też udział w biegu zielonoświątkowym, który rozpocznie się o godz. 16.00. Miejsce startu - okolice wału wiślanego w miejscowości Gassy, meta w okolicy placu sołeckiego w Ciszycy. Trasa przebiega wzdłuż wału wiślanego po nawierzchni asfaltowej. Dystans dla biegaczy i zawodników Nordic Walking wynosi 5000 m. Łączna liczba uczestników ograniczona jest do 400 osób. Limit czasu na pokonanie dystansu w biegu wynosi 1 godzinę. Szczegóły TUTAJ.

Szczegóły na plakacie. Zapraszamy!


Autor: PWOS

2015-05-21

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer