Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zrealizuj miniprojekt i wyjedź na wyspę

Działasz na rzecz społeczności lokalnej? Kochasz miejsce, w którym mieszkasz? Nie czekaj! Weź udział w konkursie "Local Heroes" organizowanym przez Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży. Na zgłoszenie się masz czas do 17 maja. 

"Local Heroes" to projekt wolontariuszy Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży. Konkurs skierowany jest do młodych ludzi w wieku od 16 do 26 lat z Polski i Niemiec, dla których działalność wolontariacka nie jest obca, ale także dla tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki na tym polu.

Reguły gry są proste. Masz za zadanie zorganizować trzyosobową grupę, z którą przeprowadzicie akcję wolontariacką dla swojej lokalnej społeczności. Całość należy sfilmować, a następnie zamieścić na aplikacji konkursowej na Facebooku. W ramach konkursu przewidziane są również szkolenia, podczas których uczestnicy dowiedzą się więcej na temat wolontariatu i tego co mogą zrobić dla swoich społeczności.

Następnie każda drużyna będzie zbierać internetowe glosy, jednocześnie jury PNWM oceni wszystkie projekty, aby ostatecznie wyłonić 6 najlepszych drużyn. To one wezmą udział w polsko-niemieckim spotkaniu młodzieżowym, które od 14 do 19 lipca odbędzie się na wyspie Uznam.

Rejestracji do konkursu można dokonać poprzez stronę internetową www.localheroes.pnwm.org lub przez aplikację na FB znajdującą się pod adresem www.facebook.com/DPJWPNWM.

Masz czas do 17 maja!


Autor: Patryk Siepsiak

2015-05-05

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer