Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Artystyczne święto seniorów

Jesień życia nie musi być nudna i smutna. Przekonamy się o tym już w nadchodzącą niedzielę (18 października). Tego dnia na scenie Konstancińskiego Domu Kultury seniorzy z gminy Konstancin-Jeziorna zaprezentują swoją twórczość artystyczną. Nie zabraknie tańca, śpiewów i dobrej zabawy.

Konstanciński Dom Kultury już po raz trzeci do udziału we "Wrzosowiskach" zaprosił seniorów - zarówno skupionych w zespołach, jak i wykonawców indywidualnych. Niedzielny przegląd będzie doskonałą okazją do spotkania i wspólnej zabawy.

"Wrzosowiska" są też inspiracją do poszukiwania nowych form pracy artystycznej, a jednocześnie służą integracji środowiska seniorskiego gminy Konstancin-Jeziorna. Impreza na stałe już zagościła do kalendarza wydarzeń kulturalnych naszego miasta.

Na przegląd twórczości artystycznej seniorów zapraszamy w niedzielę (18 października) do KDK przy ul. Mostowej 15 w Konstancinie-Jeziornie. Początek o godz. 16.00. Wstęp wolny.

Autor: Patryk Siepsiak

2015-10-16

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer