Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Cztery pary świętowały złote gody

Cztery par z gminy Konstancina-Jeziorny w piątek (16 października) świętowały złote gody. Medale za długoletnie pożycie małżeńskie wręczył burmistrz Kazimierz Jańczuk. W stronę jubilatów popłynęły też życzenia zdrowia i pomyślności, a na koniec wzniesiono toast lampką szampana.


Pół wieku razem

Złote gody odbyły się w sali posiedzeń Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna. Tym razem w miniony piątek (16 października) okrągły jubileusz świętowały cztery małżeństwa (niestety jedna para nie dotarła na uroczystość), którym dane było przeżyć ze sobą 50 lat i dłużej. – Nie sztuką jest pokochać, sztuką jest wytrwać – podkreśliła Bożena Pindelska, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Konstancinie-Jeziornie. – Jeśli zatem ktoś wytrwał pół wieku w małżeństwie i nie uległ pokusie łatwych rozwiązań, dokonał wielkiej sztuki.

Życzenia i upominki

Jubilaci w nagrodę za wytrwałość w miłości otrzymali medale, które w imieniu prezydenta RP wręczył Kazimierz Jańczuk, burmistrz gminy. Gratulacje i życzenia popłynęły też od Ireny Krasnopolskiej - sekretarz, Andrzeja Cieślawskiego - przewodniczący rady miejskiej i Bożeny Pindelskiej. Złoci jubilaci tradycyjnie otrzymali kwiaty i kosz upominkowy, a za ich zdrowie i pomyślność wzniesiono toast lampką szampana.

Złoci jubilaci

Złote gody obchodzili:

  1. Zofia i Jan Guzińscy
  2. Janina i Witold Ziemscy
  3. Irena i Kazimierz Zawilińscy
  4. Danuta i Edward Bełdyccy 
  5. Alicja i Sławomir Dembińscy

Autor: Patryk Siepsiak

2015-10-19

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer