Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Konkurs dla uczniów

Zarząd Miejsko-Gminnego Koła Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych w Konstancinie-Jeziornie zaprasza uczniów konstancińskich szkół do udziału w konkursie pt. "Polskie dzieci w  II Wojnie Światowej". Prace można zgłaszać do 17 listopada. Na najlepszych czekają nagrody.

Konkurs dla uczniów

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy Konstancin-Jeziorna. Prace - przygotowane wyłącznie w formie - elektronicznej, powinny ukazywać życie codzienne dzieci i ich rodzin podczas II Wojny Światowej - ich naukę, zabawę, obowiązki. 

Zgłoszenia

Organizator na zgłoszenia oczekuje do 17 listopada. Prace można przesłać pocztą elektroniczną na adres: cejba@wp.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby Zarządu Koła ZKRPiBWP przy ul. Jaworskiego 24 - pok. nr 4 (poniedziałki w godz. 14-16), z dopiskiem na kopercie "Konkurs". Do pracy konkursowej należy dołączyć dane uczestnika: imię, nazwisko, adres zamieszkania, kontakt telefoniczny i/lub e-mailowy oraz oświadczenie opiekuna.

Szczegóły w regulaminie

Zwycięzców poznamy w listopadzie. Na najlepszych czekają nagrody. Szczegóły konkursu w załączonym regulaminie.

Autor: Patryk Siepsiak

2015-10-15

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer