Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Parcela-Obory czy Parcela? Konsultacje

Parcela-Obory czy Parcela? Głos w tej sprawie należy do mieszkańców sołectwa. Rozpoczęły się konsultacje społeczne w sprawie zmiany nazwy miejscowości. Ich wyniki poznamy 25 listopada.

Wieś Parcela-Obory widniej obecnie w systemie identyfikatorów i nazw miejscowości prowadzonym przez Główny Urząd Statystyczny w Warszawie. Z kolei w statucie gminy Konstancin-Jeziorna oraz we wszystkich dokumentach wydawanych przez magistrat używana jest nazwa - Parcela. Konstanciński urząd che zrobić z tym porządek.

Uchwałę o przeprowadzeniu konsultacji społecznych w sprawie zmiany nazwy miejscowości Parcela-Obory na nazwę Parcela konstancińscy radni podjęli na sesji, która odbyła się 9 września. 

Swoją opinię mieszkańcy mogą wyrazić w formie pisemnej wypełniając specjalną ankietę (do pobrania poniżej). Uwaga! Właściwą odpowiedź należy zakreślić umieszczając znak X w kratce "Tak", "Nie" lub "Nie mam zdania w tej sprawie".

Ankietę należy przesłać do 13 listopada 2015 roku:

  • pocztą na adres:
    Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, Wydział Gospodarki Nieruchomościami
    ul. Warszawska 32, 05-520 Konstancin-Jeziorna,


lub


lub

  • osobiście dostarczyć do Wydziału Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta i Gminy w Konstancinie-Jeziornie ul. Warszawska 31 pokój 15 (budynek galerii „Lima”).

Spotkanie z mieszkańcami Parceli, na którym zostaną omówione wyniki ankiety odbędzie się w środę (25 listopada) o godz. 18.00 w Zespole Szkół nr 2 w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Żeromskiego 15.

Autor: Patryk Siepsiak

2015-10-09

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer