Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Rada seniorów coraz bliżej

Coraz bliżej do powołania konstancińskiej rady seniorów. W piątek (16 października) odbędzie się kolejne spotkanie, podczas którego zostanie przygotowany projektu uchwały w tej sprawie. Zapraszamy o godz. 16.00 do Konstancińskiego Domu Kultury. 

Rada seniorów ma być jednostką doradzającą włodarzom gminy Konstancin-Jeziorna w sprawach dotyczących gównie potrzeb osób starszych. Pierwszy krok w kierunku jej powołania został już zrobiony. Pod koniec września w Konstancińskim Domu Kultury - z inicjatywy Fundacji Dialogu Społecznego oraz przy udziale przedstawicieli środowisk senioralnych i władz gminy - odbyła się debata społeczna, podczas której zostały przybliżone zasady funkcjonowania takich rad.

Kolejne spotkanie

Na kolejne spotkanie zapraszamy w przyszły piątek, 16 października. Tym razem jego uczestnicy będą pracować nad projektem uchwały o powołaniu Rady Seniorów w Konstancinie-Jeziornie. Warsztaty w sali warsztatowej Konstancińskiego Domu Kultury przy ul. Mostowej 15 rozpoczynają się o godz. 16.00.

Seniorzy zainteresowani udziałem w zespole roboczym prosimy o indywidualny kontakt z prowadzącą spotkanie Katarzyną Tadeusiak-Jeznach (e-mail: ktadeusiakjeznach@gmail.com).

Autor: Patryk Siepsiak

2015-10-08

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer