Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Remont ul. Bielawskiej

Od poniedziałku (12 października) rusza planowany remont ul. Bielawskiej w Konstancinie-Jeziornie. Kierowcy i mieszkańcy gminy muszą przygotować się na kilkudniowe utrudnienia komunikacyjne. Autobusy linii 710 i N50 zostaną skierowane na trasy objazdowe.

Remont ul. Bielawskiej w Konstancinie-Jeziornie rozpocznie się w najbliższy poniedziałek (12 października) i potrwa do piątku (16 października). W związku z planowanymi pracami, ulica zostanie zamknięta dla ruchu na odcinku od ronda na ul. Mirkowskiej aż do przejazdu kolejowego na tej samej ulicy. Na czas prowadzenia robót dla samochodów wyznaczony zostanie objazd. Zmianie ulegnie też trasa linii autobusowych nr 710 i N50.

I tak:

linia 710 

  • Warszawa - Piaseczno – autobus w Klarysewie skręci w ul. Mirkowską, dalej pojedzie przez os. Mirków, al. Wojska Polskiego i wróci na swoją stałą trasę;
  • Piaseczno - Warszawa – autobus pojedzie al. Wojska Polskiego, ul. Mirkowską, przez os.  Mirków i na ul. Warszawskiej wróci na swoją stałą trasę.


linia N50

  • tylko w kierunku krańca Skolimów: autobus  od skrzyżowania ul. Warszawskiej z ul. Mirkowską pojedzie ul. Mirkowską, al. Wojska Polskiego i dalej swoją trasą.


Zawieszone zostają przystanki:

  • POŁUDNIOWA 01 i 02,
  • MIRKOWSKA 03 i 04.


Uruchomione zostaje funkcjonowanie przystanków tymczasowych:

  • MIRKOWSKA 53 – przystanek zlokalizowany będzie przed rondem na skrzyżowaniu ul. Mirkowskiej i ul. Bielawskiej jadąc w kierunku ul. Bielawskiej - obowiązywał będzie jako stały dla linii 710 i warunkowy dla linii N50,
  • MIRKOWSKA 54 – przystanek zlokalizowany będzie za rondem na skrzyżowaniu ul. Mirkowskiej i ul. Bielawskiej jadąc w kierunku ul. Warszawskiej - obowiązywał będzie jako stały dla linii 710.


Na trasach linii 710 (w kierunku SZKOLNA) i N50 (w kierunku SKOLIMÓW) obowiązywać będzie przystanek KLARYSEW 03 jako stały dla linii 710 i warunkowy dla linii N50. Ponadto ww. przystanek będzie obowiązywał jako przystanek graniczny dla obu linii. Przepraszamy za utrudnienia. 

Aktualny rozkład jazdy dostępny jest na www.ztm.waw.pl.

Autor: Patryk Siepsiak

2015-10-09

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer