Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zagłosuj na Michała Malinowskiego

Michał Malinowski - założyciel Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści w Czarnowie został nominowany do Nagrody Alchemika. O tym, czy ją zdobędzie zadecydują internauci i jury. Zachęcamy do głosowania. 

Nagroda Alchemika

W 20. rocznicę polskiego wydania "Alchemika" Paula Coelho wydawnictwo Drzewo Babel postanowiło ufundować nagrodę w wysokości 20 tys. zł dla człowieka, który miał odwagę sięgnąć po swoje marzenia. Dla śmiałka, który wyruszył na poszukiwanie skarbu, który drzemie w nim samym. Wśród tegorocznych nominowanych jest Michał Malinowski, twórca Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści w Czarnowie. 

Opowiadacz i kustosz

Michała Malinowskiego z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Kustosz, opowiadacz, pisarz, pedagog i podróżnik. Pomysłodawca i założyciel Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści. Jako członek Rady ds. Niematerialnego Dziedzictwa Kulturowego przy Ministrze Kultury próbuje ocalić słowa od zapomnienia. 

Głosowanie

O tym, w czyje ręce trafi nagroda, zdecydują internauci i jury. Głosować można do 16 listopada na stronie www.nagrodaalchemika.pl (link otwiera nowe okno w innym serwisie). Wynik poznamy dzień później. Ostateczne zdanie będzie jednak należeć do kapituły konkursowej. Alchemika roku 2015 poznamy 27 listopada na gali finałowej, która odbędzie się w warszawskim OCH-Teatrze.

Nagrody dla głosujących

Zachęcamy do zabawy i do oddania głosu na Michała Malinowskiego. Tym bardziej, że internauci również mają szansę na nagrody - 20 osób, które najciekawiej i najtrafniej uzasadnią swój wybór otrzymają egzemplarz książki "Alchemik" i podwójne zaproszenie do OCH-Teatru na galę finałową.

Autor: Patryk Siepsiak

2015-10-29

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer