Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zapraszamy wystawców na jarmark

13 grudnia mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna po raz trzeci spotkają się w Parku Zdrojowym na Jarmarku Bożonarodzeniowym. Zapraszamy wystawców do udziału w tej wyjątkowej imprezie.

Mikołaj i występy

Do dyspozycji naszych wystawców będą drewniane domki wystawiennicze, które podobnie jak przed rokiem staną w głównej alei Parku Zdrojowego. Na odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji. Podczas imprezy nie zabraknie występów lokalnych zespołów, warsztatów wykonywania ozdób świątecznych oraz Mikołaja. Tradycyjnie władze gminy podzielą się opłatkiem z mieszkańcami podczas miejskiej wigilii. Można będzie też wspólnie pokolędować. Ale to dopiero przedsmak, tego co dla Was przygotowujemy. 

Wystawcy poszukiwani

Mimo że do 13 grudnia pozostało jeszcze trochę czasu, już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności twórców ludowych, przedsiębiorców, koła gospodyń wiejskich oraz firmy i instytucje do wzięcia udziału w jarmarku i skorzystania z możliwości prezentacji oraz sprzedaży swoich wyrobów. 

Zgłoszenia do 30 listopada

Karty zgłoszeniowe (do pobrania poniżej) należy złoży w Wydziale Promocji i Współpracy z Organizacjami Społecznymi Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Warszawska 23). Można je również przesłać mailem na adres: promocja@konstancinjeziorna.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać: “Jarmark 2015”. Nabór wystawców będzie prowadzony do 30 listopada. Uwaga! W przypadku dużej ilości zgłoszeń, organizator zastrzega sobie prawo wyboru propozycji najatrakcyjniejszych dla charakteru wydarzenia. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel.: 22-201-19-73 lub 74.

Autor: Patryk Siepsiak

2015-10-28

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer