Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

IMPRO w Hugonówce

Już dziś warto sobie zarezerwować czas w ostatni weekend sierpnia. Sala widowiskowa Konstancińskiego Domu Kultury "Hugonówka" stanie się największą w Polsce sceną improwizacji kabaretowej. Podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Sportów Teatralnych, na scenie pojawią się takie gwiazdy jak Kabaret Hrabi, AB OVO. Gościem specjalnym będzie grupa Combats Absurdes z Francji.

Trwają ostatnie przygotowania do V Ogólnopolskiego Festiwalu Sportów Teatralnych Konstancin-Jeziorna 2015. Organizatorem Festiwalu jest Konstanciński Dom Kultury. Podobnie jak w roku ubiegłym, wieczornym występom towarzyszyć będą warsztaty improwizacji kabaretowej.

Program Festiwalu jest bardzo obiecujący. Już pierwszego dnia na scenie w Hugonówce wystąpią: Kabaret Hrabi i Grupa AB OVO. Działająca w Konstancinie grupa AB OVO, wraz ze swoją założycielką, Kasią Michalską, będzie gospodarzem tegorocznego festiwalu. Więcej o grupie na www.teatrabovo.pl

W sobotę rozpoczną się prezentacje konkursowe. O nagrodę publiczności "End Scene" rywalizować będą grupy: To mało powiedziane, SIC!, MolotoW, MOVIEmy, IMPRO ATAK. Gościnnie wystąpi grupa Combats Absurdes z Francji. Sobotnie spotkanie przejdzie łagodnie w Nocny Impro Jam.

Finałowy, niedzielny koncert zostanie poprzedzony występami laureatów oraz meczem improwizacji. Po nim zobaczymy już tylko Kabaret Hrabi i Goście w programie "Improwizowana Szansa na Sukces".

Być może wydarzy się jeszcze wiele innych, dziwnych, ciekawych i niespodziewanych rzeczy, jak na Festiwal IMPROV przystało. Pewne może być tylko to, że czeka nas wiele godzin dobrej zabawy. 

Bilety w cenie: piątek (40zł), sobota (30zł), niedziela (40zł), trzydniowy karnet (80zł) do nabycia w Konstancińskim Domu Kultury oraz na kupbilecik.pl

Autor: Piotr Stankiewicz

2015-08-07

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer