Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Jazzowy weekend w Parku Zdrojowym

Wszystkich miłośników jazzu zapraszamy już w najbliższy weekend do konstancińskiego Amfiteatru w Parku Zdrojowym. W sobotę o 19.00 usłyszymy przeboje muzyki rozrywkowej w smooth jazzowej aranżacji w wykonaniu Beaty Orbik. Następnego dnia, o godz. 16.00 na scenie wystąpi Małgorzata Markiewicz, która zaprezentuje, utrzymane w klimacie współczesnego europejskiego jazzu, przeboje kultowego zespołu U2.

Sobota, 8 sierpnia, godz. 19.00

Beata Orbik - "Tha Light Project"

W sobotni wieczór w konstancińskim Amfiteatrze wystąpi Beata Orbik. Towarzyszyć jej będą muzycy: Robert Skrzypiec (piano), Paweł Wolski-Rzewuski (bass) oraz Łukasz Biliński (drums). Artyści przyjadą do Konstancina z projektem The Light i zaprezentują największe przeboje muzyki rozrywkowej w pięknych smooth jazzowych aranżacjach.


Niedziela, 9 sierpnia, godz. 16.00

„U2 JAZZ COVER PROJECT”

W niedzielne popołudnie w konstancińskim Amfiteatrze usłyszymy piosenki kultowego zespołu U2. Niezwykłe aranżacje utworów zostały przygotowane w klimacie współczesnego europejskiego jazzu. Na scenie wystąpi Małgorzata Markiewicz, wokalistka i flecistka jazzowa. Towarzyszyć jej będą muzycy: Marcin Banaszek (piano), Marcin Jadach (kontrabas), Karol Domański (perkusja), Michał Zaborski (altówka) oraz Krzysztof Lenczewski (wiolonczela).

Na wszystkie koncerty odbywające się w Amfiteatrze - wstęp wolny.

Autor: Piotr Stankiewicz

2015-08-04

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer