Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

LGD zaprasza na konsultacje społeczne

Lokalna Grupa Działania Perły Mazowsza zaprasza mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna na konsultacje społeczne w ramach opracowywania "Lokalnej Strategii Rozwoju Obszaru Lokalnej Grupy Działania na lata 2014-2020". Pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek (18 sierpnia) w sali konferencyjnej przy ul. Świetlicowej 1.

Konsultacje społeczne w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich przeprowadzone zostaną w dwóch terminach. Pierwsze spotkanie już w najbliższy wtorek (18 sierpnia), kolejne - 8 września. Zapraszamy mieszkańców o godz. 12.00 do sali konferencyjnej przy ul. Świetlicowej 1 w Konstancinie-Jeziornie.

Na spotkaniach przedstawiona zostanie m.in. działalność i struktura Lokalnej Grupy Działania Perły Mazowsza. Jej przedstawiciele omówią też plany na lata 2014-2020. Nie zabraknie również dyskusji. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej: www.lgd-tp.pl oraz na poniższych plakatach.

Autor: Patryk Siepsiak

2015-08-13

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer