Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Nowy szef konstancińskiej policji

Konstancińscy policjanci mają nowego szefa. Został nim Ireneusz Kwiecjasz, który do naszego miasta przyjechał z Rakowa. 

Ireneusz Kwiecjasz jest następcą Zbigniewa Ptaszyńskiego, który 15 kwietnia przeszedł na zasłużoną emeryturę. Na stanowisko komendanta Komisariatu Policji w Konstancinie-Jeziornie powołał go pod koniec lipca Robert Kokoszka, szef komendy powiatowej. 

O nowym komendancie

Ireneusz Kwiecjasz ma 50 lat, posiada stopień aspiranta sztabowego policji. Przez trzy lata odpowiadał za bezpieczeństwo mieszkańców gminy Łagów (woj. świętokrzyskie) - najpierw jako komendant komisariatu w Łagowie, a ostatnio jako komendant komisariatu w Rakowie. – W Konstancinie-Jeziornie nigdy nie byłem, ale sądzę, że szybko poznam to miasto i jego problemy – zapewnia Ireneusz Kwiecjasz. – Na razie sprawdzam jakie są możliwości komisariatu, co można poprawić tak, by na ulicach było więcej patroli pieszych. 

Plany na przyszłość

O tym czy konstancińską policję czekają jakieś zmiany, nowy komendant na razie nie chce mówić. – Jest jeszcze za wcześnie – dodaje.
Ireneusz Kwiecjasz jest żonaty, ma troje dzieci. Jego hobby to pływanie i jazda na rowerze.

Autor: Patryk Siepsiak

2015-08-25

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer