Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zapraszamy na II Bieg im. T. Hopfera

26 września, w przeddzień 37. PZU Maratonu Warszawskiego, w Konstancinie-Jeziornie odbędzie się bieg upamiętniający związanego z naszym miastem lekkoatletę, promotora sportu i znanego dziennikarza Tomasza Hopfera. Uczestnicy wydarzenia już po raz drugi spotkają się w alei jego imienia, gdzie będą rywalizować na dystansie 5 kilometrów.

Start biegu jest planowany na godz. 15.00, ale już od godz. 14.00 będzie można odbierać numery startowe. Zwycięzcy w klasyfikacji kobiet i mężczyzn otrzymają bony o wartości 500 zł. Oprócz tego pierwsza trójka biegaczy w obydwu kategoriach otrzyma nagrody rzeczowe i puchary. Wszyscy pozostali uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale. Bieg odbędzie się na dwóch pętlach po 2,5 km. wyznaczonych w terenie leśnym po nawierzchniach szutrowych i gruntowych. Mogą w nim wystartować osoby, które ukończyły 13 lat i posiadają dobry stan zdrowia.

Zapisy do 23 września
Zapisy zakończą się 23 września lub po wyczerpaniu się limitu miejsc. Zgłoszenia zawodników odbywają się on-line. Link do zapisów oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.biegtomaszahopfera.pl. Limit miejsc wynosi 150 osób. Zapraszamy!

Autor: Piotr Stankiewicz

2015-08-11

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer