Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

II Bieg im. T. Hopfera

Już 26 września odbędzie się II bieg upamiętniający związanego z naszym miastem lekkoatletę, promotora sportu i znanego dziennikarza Tomasza Hopfera. Zapraszamy wszystkich miłośników biegania zarówno do wzięcia udziału w rywalizacji, jak również do kibicowania zawodnikom.

Start biegu jest planowany na godz. 15.00, ale już od godz. 14.00 będzie można odbierać numery startowe. Zwycięzcy w klasyfikacji kobiet i mężczyzn otrzymają bony o wartości 500 zł. Oprócz tego pierwsza trójka biegaczy w obydwu kategoriach otrzyma nagrody rzeczowe i puchary. Wszyscy pozostali uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale. Bieg odbędzie się na dwóch pętlach po 2,5 km. wyznaczonych w terenie leśnym po nawierzchniach szutrowych i gruntowych. Mogą w nim wystartować osoby, które ukończyły 13 lat i posiadają dobry stan zdrowia.

Zapisy do 23 września
Zapisy zakończą się 23 września lub po wyczerpaniu się limitu miejsc. Zgłoszenia zawodników odbywają się on-line. Link do zapisów oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.biegtomaszahopfera.pl. Limit miejsc wynosi 150 osób. Zapraszamy!

Autor: GOSiR

2015-09-16

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer