Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Papierowe Słowa w MuBaBaO

W najbliższa niedzielę, 27 września Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści MuBaBaO w Czarnowie zaprasza dzieci na niezwykłe warsztaty kreatywnych zabaw z bajką "Bajkowe Słowa".

Na wstępie bajkowe przedstawienie prowadzone przez mistrza opowieści Michała Malinowskiego zabierze słuchaczy w magiczną podróż do krainy bajek z różnych części świata. Styl opowiadania Michała Malinowskiego jest bardzo żywy, pełen ekspresji i interakcji z publicznością. Uczestnicy ilustrują opowieści współtworząc je głosem i gestem pod batutą i czujnym okiem artysty. Wyprawa do Krainy Bajek to jednocześnie podróż do świata wyobraźni i marzeń. To również spotkanie ze znanymi bohaterami tradycyjnych opowieści i poznanie ich świata wartości.
W drugiej części spotkania, zainspirowani opowieściami uczestnicy zajmą się zabawami twórczymi inspirowanymi usłyszanymi bajkami. Wymyślane będą opowieści i tworzone do nich ilustracje przestrzenne z papieru. Na koniec nastąpi prezentacja własnych dzieł.

Zapraszamy w niedzielę, 27 września o godz. 15.00

Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści
ul. Diamentowa 8
05-510 Czarnów gm. Konstancin-Jeziorna

Autor: Piotr Stankiewicz

2015-09-25

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer