Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Przyłącz się do sieci wod-kan

Wydział Inwestycji i Remontów konstancińskiego magistratu przygotował dla mieszkańców rozeznanie rynku dotyczące kosztów przyłączy wodno-kanalizacyjnych do posesji. Budowa przyłączy jest obowiązkiem właścicieli nieruchomości. Przedstawione zestawienie może pomóc w podjęciu decyzji, którą firmę wybrać, aby wykonać inwestycję w rozsądnej cenie.

Gmina Konstancin-Jeziorna, dbając o poprawę warunków bytowych mieszkańców rozbudowuje sieć wodno-kanalizacyjną, dając możliwość przyłączania się do niej właścicielom poszczególnych posesji. Przyłączenie do istniejącej sieci jest zarówno szansą na poprawę warunków życia, ale także obowiązkiem właścicieli nieruchomości. Pracownicy Wydziału Inwestycji i Remontów przeprowadzili rozeznania rynku wśród firm działających na terenie naszej gminy, zajmujących się wykonywaniem przyłączy wodnych i kanalizacyjnych. Przykładowe wartości wykonania 1 mb wodociągu i 1mb kanalizacji przedstawiono w tabeli, zamieszczonej jako załącznik do artykułu. 

W zestawieniu nie umieszczono nazw firm. Aby uzyskać kontakt do poszczególnych wykonawców należy skontaktować się z Wydziałem Inwestycji i Remontów Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna.

Autor: Piotr Stankiewicz

2015-09-23

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer