Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

W niedzielę bawimy się w Bielawie

Takiego święta plonów w gminie Konstancin-Jeziorna jeszcze nie było. Gotowanie na gigantycznej patelni, koncerty gwiazd, pokaz pirotechniczny, park zabaw dla dzieci i liczne konkursy z nagrodami - to wszystko i znacznie więcej czeka na wszystkich, którzy 13 września zawitają do Bielawy. Będzie się działo. Zapraszamy!

Atrakcji będzie co niemiara. O to, by każdy świetnie się bawił zadbają organizatorzy imprezy - Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna oraz sołectwo Bielawa. Dożynki tradycyjnie w samo południe zainauguruje msza święta dziękczynna. Wspólne biesiadowanie rozpoczynamy o godz. 13.

Występy artystyczne

Na scenie, która stanie na boisku sportowym przy ul. Wspólnej zobaczymy m.in.: Przepióreczkę, Sonatę, tancerzy z Egurrola Dance Studio, grupę Samba z Zespołu Szkół nr 3 w Konstancinie-Jeziornie. Sportowych emocji dostarczy nam pokaz karate w wykonaniu IPPON Konstancin. Nie zabraknie oczywiście przedstawicieli polskiego folkloru. Wystąpią zespoły: Łurzycanki, Powsinianie oraz Jarzębina Czerwona. Dożynkowych gości rozbawi kabaret „30+”. 

Koncerty gwiazd

Do tańca zagra i zaśpiewa grupa Lovers. Muzycznymi gwiazdami imprezy będą zespoły: Loka - twórcy hitu „Prawdziwe powietrze” oraz Jorrgus - znany z przeboju „Niebezpieczna”. Imprezę zakończy pokaz pirotechniczny i dyskoteka pod gwiazdami, którą poprowadzi DJ.

Zespół Loka:

Zespół Jorrgus:

Moc atrakcji

Będzie się działo także poza sceną. Mieszkańcy za darmo spróbują pysznego gulaszu, który zawodowi kucharze przygotują na gigantycznej patelni. Ale to jeszcze nie wszystko. Bezpłatne: badania profilaktyczne; zajęcia ruchowe: nordic walking, karate, zumba; wystawa maszyn rolniczych; warsztaty artystyczne i park zabaw dla dzieci - to kolejne z przewidzianych atrakcji. 

Konkursy i nagrody

Nie zabraknie też konkursów z nagrodami - panowie zmierzą się w konkurencjach: przeciąganie liny, toczenie opony, rzut jajem i wbijanie gwoździ w pal. Na płeć piękną czeka m.in. ubijanie piany. Nie zabraknie też stoisk handlowych i specjałów serwowanych na stoiskach gastronomicznych. Całość poprowadzi znana i lubiana pogodynka - Aleksandra Kostka. Serdecznie zapraszamy!

[PROGRAM DOŻYNEK]

  • 11.30 Korowód dożynkowy i prezentacja tradycyjnych wieńców
  • 12.00 Msza św. polowa
  • 13.00 Otwarcie dożynek i powitanie gości
  • od 13.30 Występy artystyczne: Przepióreczka, Sonata, Egurrola Dance Studio, zespół Samba (ZS nr 3), pokaz karate (klub IPPON Konstancin), Łurzycanki, Powsinianie, Jarzębina Czerwona, Kabaret 30+ oraz wręczenie wyróżnień "Rolnik Roku" i nagród za najładniejszy wieniec dożynkowy
  • od 18.00 Koncerty zespołów:Lovers, Loka (godz. 19.00) i Jorrgus (godz. 20.30)
  • 21.40 Pokaz sztucznych ogni i zabawa pod gwiazdami z DJ

Autor: Patryk Siepsiak

2015-09-11

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer