Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Weekend pełen atrakcji

Festiwal Otwarte Ogrody, zakończenie Letniego Sezonu Artystycznego i ostatni piknik lata - będzie się działo w ten weekend (5 i 6 września) w Konstancinie-Jeziornie. Warto wyjść z domu i skorzystać z naszych propozycji. 

Pierwszy weekend września to tradycyjnie Festiwal Otwarte Ogrody. Zwiedzanie zabytkowych willi, spotkania z artystami, wystawy, wycieczki, spektakle, koncerty i liczne warsztaty artystyczne to tylko niektóre z jego tegorocznych atrakcji. Szczegóły i program wydarzenia TUTAJ.

Piknik w parku

Z kolei w sobotę (5 września) w Parku Zdrojowym odbędzie się piknik Polskich Sieci Energetycznych, na który serdecznie zapraszamy mieszkańców Konstancina-Jeziorny oraz pracowników PSE. W programie imprezy przewidziano mnóstwo rodzinnych atrakcji, a ukoronowaniem dnia będzie koncert znakomitego saksofonisty - Marcina Nowakowskiego, który zagra o godz. 20 w amfiteatrze. Artysta jest obecny na polskiej scenie muzycznej od lat 90. Współpracował m.in. z: Natalią Kukulską, Kasią Kowalską, Marylą Rodowicz i De Mono. Muzyk ma na swoim koncie trzy solowe albumy: “Smooth Night”, “Better Days” i “Shine”. To będzie prawdziwa muzyczna uczta. Wstęp bezpłatny, a bawimy się od godz. 14.00.

Pożegnanie lata

Natomiast w niedzielę (6 września) pożegnamy lato. Na zakończenie Letniego Sezonu Artystycznego zobaczymy galę operowo-musicalową w wykonaniu Orkiestry La Strada pod dyrekcją Radosława Labahua. W amfiteatrze wystąpią Justynę Reczeniedi (sopran) i Adama Kruszewskiego (baryton). Całość poprowadzi Maciej Miecznikowski. Początek o godz. 17.00. Zapraszamy.

Autor: Patryk Siepsiak

2015-09-04

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer