Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zapraszamy na Święto Latawca

W najbliższą sobotę (3 października) niebo nad Łąkami Oborskimi po raz kolejny zapełni się kolorowymi latawcami i zdalnie sterowanymi samolotami. Zapraszamy od godz. 10.00.

Imprezę z okazji Dnia Latawca organizuje, przy współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna oraz Konstancińskim Domem Kultury, Mazowiecka Organizacja Wojewódzka Ligi Obrony Kraju.

Pokazy i konkurs

Oprócz pokazów modeli, w programie zaplanowano też konkursowe loty latawcami i zawody o Puchar Burmistrza Gminy Konstancin-Jeziorna oraz Dyrektora Biura Mazowieckiej Organizacji LOK. Zainteresowanych udziałem w rywalizacji po bezpłatne materiały do budowy modeli zapraszamy do pracowni modelarskiej, która mieści się w filii Konstancińskiego Domu Kultury przy ul. Jaworskiego 24 we wtorki i czwartki w godz. 17.30 - 20.00. Pracownię prowadzi instruktor
Zbigniew Ciećwierz.

Patronat burmistrza

Poniżej podajemy szczegółowy program imprezy, nad którą patronat honorowy objął Kazimierz Jańczuk, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna.

Program

10.00-11.00 Zapisy dzieci w kat. wiekowych do lat: 6, 10 i 14 lat oraz powyżej 14
11.00-11.30 Ocena wykonania modeli latawców
11.30-12.30 Konkursowe loty latawców
12.45 Ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie nagród
13.00 Pokazy lotów modeli samolotów zdalnie sterowanych oraz modeli „na uwięzi”

Autor: Patryk Siepsiak

2015-09-30

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer