Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Bramki wodne ochłodzą w upały

Przed nami wyjątkowo gorący weekend, dlatego ta wiadomość z pewnością wszystkich ucieszy. Zakład Gospodarki Komunalnej w Konstancinie-Jeziornie w piątek (24 czerwca) uruchomił w Parku Zdrojowym dwie bramki wodne, które pozwolą mieszkańcom i turystom ochłodzić się w upalne dni.

Żar z nieba

W najbliższych dniach (od 24 do 26 czerwca) temperatura powietrza, w cieniu, może sięgnąć w naszym regionie nawet 35 stopni Celsjusza. Aby mieszkańcy Konstancina-Jeziorny i odwiedzając miasto turyści mogli łatwiej przetrwać tropikalne upały, w piątek (24 czerwca) w Parku Zdrojowym stanęły dwie wodne bramki. 

W dwóch miejscach

Schłodzić się można w okolicach siłowni "pod chmurką" oraz w pobliżu amfiteatru. Jak informuje Zakład Gospodarki Komunalnej w Konstancinie-Jeziornie bramki będą uruchamiane w upalne dni, w godz. 9/10-19, a nawet dłużej, jeżeli będzie taka potrzeba. Nowa wodna atrakcja spodobała się mieszkańcom, zwłaszcza tym najmłodszym.

Autor: Patryk Siepsiak

2016-06-24

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer