Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Konkurs fotograficzny

Marszałek Województwa Mazowieckiego zaprasza fotografików amatorów do uczestnictwa w 11. edycji konkursu „Mazowsze bliskie sercu”. Prace konkursowe można składać do 20 lipca, a dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody.


„Mazowsze przeżyj i poczuj” to temat tegorocznego konkursu, nawiązujący do duchowej wędrówki po Mazowszu wyjątkowym szlakiem papieskim. Tematem prac mogą być zarówno zapomniane, zabytkowe kościółki, jak i strzeliste świątynie, ale również przeżycia oraz emocje związane z podróżowaniem i odkrywaniem zakątków i uroków naszego regionu warto uwiecznić na fotografii.

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy zrobić zdjęcie nawiązujące do tegorocznego tematu konkursu „Mazowsze przeżyj i poczuj”. Organizatorzy oczekują oryginalnych ujęć, będą zwracać uwagę na treść oraz jakość nadesłanych zdjęć. Prace konkursowe oceni powołane jury.
W konkursie mogą wziąć udział wszyscy fotografowie amatorzy. Ci, którzy mają mniej niż 18 lat, muszą uzyskać zgodę rodziców na uczestnictwo. Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu maksymalnie dwa zdjęcia. E-maile z załączonymi plikami (skanem formularza zgłoszeniowego i zdjęciami) należy przesyłać do 20 lipca br. na adres: konkurs.fotograficzny@mazovia.pl.

Zasady i nagrody

Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie jury wybierze 10 wyróżniających się prac, których autorzy wezmą udział w weekendowych wyjazdowych warsztatach fotograficznych organizowanych wspólnie z ASP w Warszawie. W drugim etapie spośród zdjęć wykonanych przez uczestników warsztatów jury wybierze 3 zwycięskie prace.

Laureaci konkursu otrzymają następujące nagrody:
I nagroda – karta podarunkowa do sklepu fotograficznego w wysokości 600 zł,
II nagroda – karta podarunkowa do sklepu fotograficznego w wysokości 500 zł,
III nagroda – karta podarunkowa do sklepu fotograficznego w wysokości 400 zł,

Nagroda publiczności-internautów – karta podarunkowa do sklepu fotograficznego o wartości 400 zł.

Zdjęcia wykonane przez uczestników warsztatów fotograficznych wezmą udział w głosowaniu internautów, w trakcie którego internauci wybiorą zwycięzcę konkursu publiczności. Głosowanie odbędzie się na stronie www.facebook.com/Mazowsze.serce.Polski. Uczestnik konkursu, którego zdjęcie zdobędzie najwięcej głosów (like’ów) otrzyma nagrodę publiczności.

Informacje o konkursie

Wszelkie informacje o konkursie można otrzymać pod nr tel. (22) 59 79 228 lub wysyłając pytania na adres e-mail: konkurs.fotograficzny@mazovia.pl . Formularze zgłoszeniowe , formularz zgody rodziców oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie http://www.mazovia.pl/konkursy--szkolenia/konkursy-fotograficzne/art,15,xi-edycja-konkursu-fotograficznego-mazowsze-bliskie-sercu.html.

Zachęcamy i życzymy powodzenia.


Autor: Autor: Grzegorz Żurawski

2016-07-05

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer