Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Piknik rodzinny na ul. Koziej

Zmodernizowany plac zabaw przy ul. Koziej w Konstancinie-Jeziornie jest już dostępny dla mieszkańców. Dzieci mogą na nim biegać, skakać i szaleć do woli. W najbliższą niedzielę (12 czerwca) czekać będą na nie także dodatkowe atrakcje. Malowanie buziek, warsztaty plastyczne i występ sympatycznego Chochera - to tylko niektóre z nich. Start o godz. 13.00. 

Dwa place

Modernizacja placu zabaw przy ul. Koziej została zrealizowana w ramach ubiegłorocznego budżetu obywatelskiego. Prace obejmowały m.in. renowację dotychczasowych urządzeń oraz montaż nowych. Kompleks wzbogacił się m.in. o przyrządy do ćwiczeń na świeżym powietrzu, kosz do gry w koszykówkę i mur do graffiti. 

Piknik na otwarcie

Mieszkańcy, zarówno ci duzi, jak i mali, z obiektu mogą korzystać od początku czerwca, ale jego oficjalne przekazanie odbędzie się w najbliższą niedzielę (12 czerwca). Z tej okazji zaplanowano też piknik rodzinny. Od godz. 13.00 na ul. Koziej będzie się działo: występ sympatycznego Chochera i jego pana, malowanie buziek i warsztaty plastyczne dla dzieci - to niektóre z atrakcji. W programie są jeszcze: zajęcia na siłowni z instruktorem CGC Gym Center, pokaz malowania graffiti, gry, tańce i zabawy.

Inicjatywa lokalna

Organizacja pikniku rodzinnego została dofinansowana przez gminę Konstancin-Jeziorna w ramach inicjatywy lokalnej. Udział finansowy w realizacji zadania wyniósł 1 600 zł.

Autor: Patryk Siepsiak

2016-06-09

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer