Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Przepióreczka numerem jeden

Duży sukces dwóch konstancińskich grup tanecznych na Przeglądzie Amatorskich Zespołów Artystycznych. W Warszawie "Przepióreczka" była bezkonkurencyjna i wytańczyła pierwsze miejsce, a starsza "Sonata" - trzecie. Gratulujemy.

36 lat tradycji

Przegląd Amatorskich Zespołów Artystycznych o zasięgu województwa mazowieckiego organizowany jest od 36 lat przez Wolskie Centrum Kultury. Rokrocznie impreza cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród uczestników, dając im możliwość prezentacji swoich umiejętności i pasji w przygotowanych specjalnie programach, ocenianych przez profesjonalne jury. 

Dwa zespoły

W minioną niedzielę (19 czerwca) podczas koncertu finałowego, który odbył się w amfiteatrze w Parku Sowińskiego poznaliśmy laureatów tegorocznej edycji konkursu. Wśród najlepszych znalazły się także dwa konstancińskie zespoły taneczne. "Przepióreczka" z Zespołu Szkół nr 2 w Konstancinie-Jeziornie była bezkonkurencyjna w kategorii "folklor". Pierwsze miejsce młodzi tancerze  zdobyli za suitę konstancińsko-warszawską. Nie gorzej zaprezentował się Zespół Tańca Artystycznego "Sonata", działający przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji. Grupa w kategorii "tanecznej" zajęła III miejsce. Gratulujemy.

Galeria zdjęć

Autor:

2016-06-21

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer