Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Roboty drogowe w ul. Wojska Polskiego

Uwaga! Od wtorku 5 lipca do piątku 8 lipca, będą prowadzone duże roboty drogowe w ulicy Wojska Polskiego w Konstancinie-Jeziornie. Trzeba liczyć się z utrudnieniami komunikacyjnymi.

Wyłączenie z ruchu ul. Wojska Polskiego

Planowane roboty drogowe przez firmę STRABAG  Sp. z o.o., działającą na zlecenie Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich,  mogą spowodować duże utrudnienia w ruchu drogowym, nie tylko na samej ulicy Wojska Polskiego. Firma STRABAG Sp. z o.o. poinformowała że:

• we wtorek 5 lipca, w godzinach od 7.00 do 20.00, na ulicy Wojska Polskiego będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy, od ronda przy Starej Papierni w kierunku ulicy Mirkowskiej. Pojazdy poruszające się z Mirkowa do centrum Konstancina-Jeziorny będą korzystać  z wyznaczonych objazdów.


• od wtorku 5 lipca, od godz. 20.00 do środy 6 lipca godz. 16.00, na ulicy Wojska Polskiego będzie można jeździć  w obu kierunkach  

• od środy 6 lipca, od godz. 16.00 do czwartku 7 lipca godz. 7.00, ulica Wojska Polskiego będzie całkowicie zamknięta dla ruchu

• w czwartek 7 lipca, od godz. 7.00  do 19.00, ulica Wojska Polskiego będzie całkowicie zamknięta dla ruchu    

• od czwartku 7 lipca, od godz. 19.00 do piątku 8 lipca godz. 7.00, na ulicy Wojska Polskiego będzie można jeździć  w obu kierunkach   

 • w piątek 8 lipca, od godz. 7.00 do 19.00, ulica Wojska Polskiego będzie całkowicie zamknięta dla ruchu   

Zachęcamy mieszkańców i przyjezdnych do unikania, jeśli jest to możliwe, przejazdów ulicą Wojska Polskiego, aż do czasu całkowitego zakończenia remontu tej ulicy. 


Komunikacja miejska w czasie remontu

Zarząd Transportu Miejskiego poinformował, że od wtorku 5 lipca, od początku kursowania autobusów (tj. od około 4.30) do piątku 8 lipca, do końca kursowania (tj. do około 23.30), autobusy linii 710, L14, L15 i L21 nie będą w ogóle kursowały ulicą Wojska Polskiego. Funkcjonowanie przystanków Aleja Wojska Polskiego 01 i 02 oraz Papiernia 03 i 04 będzie zawieszone. 


W kierunku PIASECZNA:
W rejonie osiedla Mirków, autobus 710 z ul. Warszawskiej (przystanek Polna), tak jak do tej pory skręci w ul. Bielawską i zatrzyma się przystankach: POŁUDNIOWA 01 i MIRKOWSKA 03. Następnie zrobi zawrotkę na rondzie Bielawska/Mirkowska, w ul. Bielawską do ul. Warszawskiej, przez most do ul. Piłsudskiego.


W kierunku METRO WILANOWSKA:

W rejonie osiedla Mirków, autobus 710 z ul. Piłsudskiego skręci w ul. Warszawską, jadąc do ul. Bielawskiej. Następnie w Bielawską do ronda Mirkowska/Bielawska i wjedzie w ul. Bielawską. Zatrzyma się na przystanku POŁUDNIOWA 02 i MIRKOWSKA 04. Na skrzyżowaniu z ul. Bielawską, na rondzie skręci w ul. Warszawską i pojedzie dalej trasą jak do tej pory. 


Autobusy linii lokalnych będą miały zmienione trasy i przystanki w taki sposób, by omijały ulicę Wojska Polskiego pomiędzy rondem przy Starej Papierni, a ulicą Mirkowską. Szczegółowe informacje dotyczące zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej można znaleźć na stronie internetowej  www.ztm.waw.pl.

Burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna nie odpowiada za powstałe utrudnienia, związane z robotami drogowymi w ul. Wojska Polskiego.Autor: Agnieszka Jarzębska-Isio:

2016-07-01

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer