Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Ruszył Letni Sezon Artystyczny

Letni Sezon Artystyczny Konstancińskiego Domu Kultury w pełni. Koncerty muzyczne w amfiteatrze, potańcówki w altanie, kino plenerowe – to wydarzenia, na których koniecznie trzeba być! Konstanciński Dom Kultury zadbał, aby każdy znalazł coś dla siebie. Będzie w czym wybierać.

Na deskach amfiteatru

Przez całe wakacje będzie działała letnia scena w amfiteatrze. Miłośników tanga na pewno ucieszy koncert i pokaz tańca w wykonaniu Formacji Tango Para Todos. To jedyna w Polsce i na świecie niezawodowa 30-osobowa grupa muzyczna specjalizująca się w interpretowaniu tanga. Podczas koncertu, który odbędzie się 2 lipca o godz. 19.00, usłyszymy najpiękniejsze tanga polskie i argentyńskie w wersjach instrumentalnych i wokalnych. Dzień później, 3 lipca z cyklu Musica da Camera odbędzie się koncert „W romantycznym nastroju”. W programie najpiękniejsze walce i utwory kompozytorów romantycznych. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.


Roztańczona Hugonówka

Ciekawie zapowiadają się też potańcówki „pod chmurką”. Roztańczona Hugonówka zaprasza wielbicieli pląsów na tańce w altanie, obok Konstancińskiego Domu Kultury w każdą niedzielę lipca i sierpnia o godz. 18.00. Nastrojowe „przytulanki” przeplatać się będą z gorącymi rytmami. Będą klasyczne dancingi i szalone rock’n’rollowe imprezy.


Kino plenerowe

Ale to nie koniec letniego kalendarza wydarzeń. W każdy piątek wakacji, w amfiteatrze wyświetlane będą filmy. Wieczorne seanse rozpoczynają się o godzinie 21.45 w lipcu i 21.15 w sierpniu.
Tak zapowiada się tegoroczny kalendarz letnich wydarzeń. 

Szczegółowy program koncertów w amfiteatrze, potańcówek w altanie oraz seansów kina plenerowego znajdziemy na stronie internetowej http://www.konstancinskidomkultury.pl

Autor: Agnieszka Jarzębska-Isio

2016-06-30

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer