Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Znów rozruszają Konstancin-Jeziornę

Tego lata znów będzie okazja, aby zadbać o swoją sylwetkę i pozbyć się kilku zbędnych kilogramów. W przyszłą sobotę (25 czerwca) do Parku Zdrojowego powracają bezpłatne zajęcia sportowe dla małych i dużych mieszkańców gminy. Konstancin-Jeziornę rozruszają wykwalifikowani instruktorzy.

Na świeżym powietrzu

Akcja "Rozruszajmy Konstancin" po raz pierwszy została zorganizowana w 2014 roku. Od samego początku cieszyła się dużym zainteresowaniem. W tym roku będzie kontynuowana w ramach Budżetu Obywatelskiego. Bezpłatne zajęcia sportowe dla małych i dużych mieszkańców gminy startują już w przyszłą sobotę (25 czerwca). Na zainteresowanych czekają: zumba, fitness, pilates i trening wydolnościowy. To wszystko na świeżym powietrzu i pod okiem wykwalifikowanych instruktorów "Cardio Gym Center". Akcja będzie prowadzona przez całe wakacje, a jej zakończenie planowane jest na 10 września. Po szczegóły zapraszamy na Facebooka organizatorów akcji. Zapraszamy. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Program Rozruszajmy Konstancin

Zajęcia będą odbywały się w każdą sobotę, według poniższego grafiku:

  • 10.00-11.00 Dance Kids , Zumba Kids - zajęcia dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat
  • 11.00- 12:00 Fitness na deskach amfiteatru - w planie m.in ABT, TBC, pilates i zumba.
  • 12.00-13:00 CGC Cross Training - trening wydolnościowy skonstruowany tak, aby rozwijać uczestników ogólnorozwojowo (zbiórka przy pomniku św. Jana Pawła II w Parku Zdrojowym)

Autor: Patryk Siepsiak

2016-06-17

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer