Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Łurzyckie ściganie

Trwają zapisy do kolejnej edycji amatorskich zawodów kolarskich, które 15 maja odbędą się w Gassach. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Na najszybszych czekają nagrody. 

Po raz czwarty

Imprezę w Gassach organizuje "Fundacja Violet Kiwi", we współpracy z siecią sklepów "Sport Guru". Amatorzy kolarstwa już po raz czwarty zmierzą się w jeździe indywidualnej na czas, zwanej potocznie "czasówką". Jej zasady są proste - w jak najkrótszym czasie należy samodzielnie pokonać wyznaczoną trasę. Uczestnicy startują kolejno w równych odstępach, zwykle od 30 sekund do 1 minuty. Jazda bezpośrednio za innym zawodnikiem jest zabroniona, a wyprzedzanie podlega specjalnym regułom. 

Zapisy

Trasa o długości 20 km tym razem składa się z dwóch okrążeń, ze startem i metą w Gassach. Obecnie trwają zapisy. Ale uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. Limit zgłoszeń wynosi 200 zawodników. A więc kto pierwszy, ten lepszy. Każdy otrzyma pakiet startowy, w którym znajdą się gadżety sportowe. Na najszybszych czekają nagrody. Szczegółowe informacje i zapisy prowadzone są na stronie internetowej: www.sciganie.vk.org.pl (link otwiera się w nowym oknie).

Autor: Patryk Siepsiak

2016-04-13

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer