Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Warsztaty w muzeum bajek

Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści w Czarnowie zaprasza na kolejne niezwykłe spotkanie. Tym razem, w najbliższą niedzielę (24 kwietnia) organizowane są w nim warsztaty kreatywnych zabaw pt. "Papierowe słowa". 

Przedstawieni i warsztaty

Na dzieci i dorosłych czeka mnóstwo niezapomnianych wrażeń - na początek bajkowe przedstawienie w wykonaniu mistrza opowieści Michała Malinowskiego. W drugiej części spotkania, zainspirowani opowieściami uczestnicy zajmą się zabawami twórczymi inspirowanymi usłyszanymi bajkami. - Wymyślane będą opowieści, do których stworzymy ilustracje przestrzenne z papieru - zdradza Michał Malinowski. - Na koniec zaprezentujemy wszystkie dzieła. 

Rezerwacja

Będzie też można wejść do "Krainy Bajkostworów". Organizator zaprasza od godz. 15.00. Wstęp jest wolny, ale trzeba wcześniej dokonać rezerwacji miejsca. Można to zrobić wysyłając maila na adres: muzbajek@wp.pl (link otwiera się w nowym oknie) lub dzwoniąc pod nr tel.: 509 454 871. Przypominamy, muzeum mieści się w Czarnowie przy ul. Diamentowej 8.

Autor: Patryk Siepsiak

2016-04-22

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer