Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zrób zdjęcie, zdobądź przewodnik

Uwielbiasz wycieczki rowerowe? Jeśli tak, koniecznie musisz mieć tę książkę. Właśnie ukazało się drugie, uzupełnione i poprawione wydanie przewodnika "Na południe od Warszawy". Chcesz go zdobyć? Prześlij nam zdjęcie ze swojej wyprawy po gminie Konstancin-Jeziorna.

Przewodnik rowerowy

Przewodnik rowerowy "Na południe od Warszawy" to pozycja obowiązkowa dla każdego cyklisty.  Znajdziemy w nim opisy kilkunastu szlaków rowerowych (o łącznej długości blisko 400 km) położonych w krainie rzeki Jeziorki, do której należy także gmina Konstancin-Jeziorna. Każda trasa została bardzo dokładnie zaprezentowana. Publikację wzbogacona o mapy, zdjęcia i informator. Właśnie ukazało się drugie, uzupełnione i poprawione wydanie przewodnika.

Konkurs

Aby go otrzymać wystarczy przesłać na adres: promocja@konstancinjeziorna.pl zdjęcie z wycieczki rowerowej, ukazujące uroki gminy Konstancin-Jeziorna. Do rozdania mamy 40 przewodników. Państwa fotografie zamieścimy na naszej stronie internetowej, Facebooku i w majowym wydaniu Biuletynu Informacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Autor: Patryk Siepsiak

2016-04-14

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer