Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Ministerstwo szuka partnerów

Ministerstwo Sportu i  Turystyki szuka partnerów do ogólnopolskiej akcji "Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Zgłoszenia od podmiotów, które w dn. 23-25 września obniżą ceny usług, by przyciągnąć nowych klientów będą przyjmowane do 31 lipca. 

Pomysł na turystykę

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to pomysł Ministerstwa Sportu i Turystyki na prezentację polskiej oferty turystycznej i zachęcenie Polaków do korzystania z atrakcji i usług na terenie kraju, również poza sezonem wakacyjnym. Akcja z powodzeniem prowadzona jest już od kilku lat m.in. w: Toruniu, Trójmieście, Poznaniu czy Pucku. Teraz ministerstwo chce zrobić z tego akcję ogólnopolską. 

Dla kogo?

Założenie jest proste - stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane od 23 do 25 września 2016 r. na terenie całego kraju. Czy pomysł się przyjmie, czas pokaże. Obecnie MSiT prowadzi nabór partnerów akcji.

Mogą nim zostać:

  • obiekty noclegowe (hotele, pensjonaty, schroniska, pola namiotowe, kempingi i inne),
  • obiekty gastronomiczne (restauracje)
  • muzea, skanseny, obiekty kultury
  • obiekty sportowo-rekreacyjne
  • przewoźnicy
  • usługodawcy turystyczni

Zgłoś się

A co trzeba zrobić? Niewiele. Wystarczy zaakceptować regulamin (do pobrania ze strony: www.msport.gov.pl) i przesłać swoją ofertę promocyjną na adres: kontakt@polskazobaczwiecej.pl. Jest na to czas do 31 lipca. Lista partnerów akcji zostanie zamieszczona na stronie internetowej ministerstwa w połowie sierpnia. Więcej szczegółów można uzyskać pod nr tel.: 22 24 47 308 lub 22 24 43 181.

Autor: Patryk Siepsiak

2016-07-14

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer