Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Na spacer z Krystyną Czubówną

Nie masz czasu na wertowanie papierowych przewodników, a fascynuje cię  Konstancin-Jeziorna? Mamy rozwiązanie! Pobierz bezpłatnie audiobooka i poznaj historię naszej gminy czytaną przez Krystynę Czubównę.

W towarzystwie Krystyny Czubówny

Audiobook powstał w ramach projektu "Kalejdoskop Konstancina-Jeziorny", realizowanego w ubiegłym roku przez Konstanciński Dom Kultury. Głosu do nagrania użyczyła Krystyna Czubówna. Znana i lubiana polska dziennikarka zabiera swoich słuchaczy w wyjątkową podróż po gminie. Poznajemy więc m.in.: fascynującą historię jedynego uzdrowiska na Mazowszu i nadwiślańskiego Urzecza, atrakcje turystyczne i zabytki Konstancina-Jeziorny, a także ciekawostki i miejscowe legendy. Ponadto w towarzystwie Krystyny Czubówny pospacerujemy alejkami Parku Zdrojowego, zażyjemy solankowych inhalacji w tężni oraz przejdziemy szlakiem najpiękniejszych konstancińskich willi. A to wszystko w ciągu niespełna godziny. 

Jak pobrać?

Plik w formacie mp3 z audiobookiem można pobrać bezpłatnie z naszej strony lub z visitkonstancin.pl, do czego gorąco zachęcamy i wrzucić go do urządzenia przenośnego - telefonu lub odtwarzacza mp3.

Autor: Patryk Siepsiak

2016-07-21

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer