Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Nowy zastępca komendanta komisariatu

Komendant Komisariatu Policji w Konstancinie-Jeziornie ma nowego zastępcę. Został nim kom. Marek Kruszewski, który w piątek (15 lipca) zastąpił na stanowisku odchodzącego z jednostki kom. Janusza Czamarę. Nowy wiceszef będzie odpowiadał za pion prewencji. 

Zmiany na stanowisku

Nowym zastępcą komendanta Komisariatu Policji w Konstancinie-Jeziornie został komisarz Marek Kruszewski, dotychczasowy szef tarczyńskich funkcjonariuszy. Obowiązki od poprzednika, kom. Janusza Czamary, który pozostaje w dyspozycji komendanta powiatowego, przejął w piątek (15 lipca). W konstancińskiej jednostce odpowiedzialny będzie za prewencję. 

Kariera zawodowa

Marek Kruszewski ma 42 lata. Jest absolwentem Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, którą ukończył na kierunku pedagogika specjalna. Pracę w policji rozpoczął w 1995 roku w piaseczyńskiej komendzie. Tam przeszedł niemal wszystkie szczeble kariery zawodowej - od dzielnicowego po naczelnika wydziału prewencji. W grudniu 2012 r. został Komendantem Komisariatu Policji w Tarczynie. Kom. Kruszewski od ponad sześciu lat działa także społecznie i charytatywnie na rzecz stowarzyszenia „Dobra Wola”. Jest żonaty, ma troje dzieci. Jego hobby to akwarystyka oraz jazda rowerem, zwłaszcza po terenie gminy Konstancin-Jeziorna.

Autor: Patryk Siepsiak

2016-07-15

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer