Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Parcela ma nowego sołtysa

Mieszkańcy sołectwa Parcela we wtorek (26 lipca) wybrali nowego sołtysa. Została nim Dorota Machnowska. Jej poprzednik klika tygodni temu zrezygnował przedterminowo z funkcji gospodarza wsi.

Parcela wybrała

Mieszkańcy Parceli dużego wyboru nie mieli. O funkcję gospodarza wsi ubiegała się tylko jedna osoba. Na Dorotę Machnowską zagłosowało 38 osób, z 39 uprawnionych i obecnych na spotkaniu - jeden głos był nieważny. Nowa pani sołtys zajęła miejsce Roberta Bryzka, który kilka tygodni temu - po ponad 5 latach - zrezygnował z funkcji. Jak wyjaśnił na swoim facebookowym profilu, zrobił to z przyczyn osobistych oraz z powodu braku możliwości współpracy z "grupą osób z jego miejscowości".

Cieciszew wybierze

Wybory czekają jeszcze mieszkańców Cieciszewa. Dla nich spotkanie odbędzie się w środę (27 lipca) w Zespole Szkół nr 4 przy ul. Wilanowskiej 218 w  Słomczynie. Początek o godz. 19.00. W przypadku braku quorum drugie zebranie zaplanowano tego samego dnia na godz. 19.15. Przypominamy! Zgodnie ze statutami wspomnianych sołectw, prawo do udziału w wyborach mają wszyscy mieszkańcy sołectwa, posiadający czynne prawo wyborcze do Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. 

Galeria zdjęć

Autor: Patryk Siepsiak

2016-07-27

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer