Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Po remoncie zmieni się nie do poznania

Najbardziej zniszczone pomieszczenia Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie doczekały się remontu. Położone na parterze budynku łazienki, toalety, szatnie, korytarz wraz z głównym holem zmienią się nie do poznania. Pochłonie to ponad 149,4 tys. zł.

Metamorfoza 

Pomieszczenia położone na parterze budynku nie były remontowane od 10 lat. Ich stan techniczny i wygląd pozostawiał już wiele do życzenia. Teraz to się zmieni. Łazienki, toalety, szatnie, korytarz wraz z holem głównym przechodzą wielką metamorfozę. 

Pierwszy etap

Prace remontowe trwają od dwóch tygodni. Właśnie zakończył się ich pierwszy, najbardziej uciążliwy etap. Obejmował on m.in.: skucie istniejącej glazury, zerwanie starych wykładzin, przygotowanie pomieszczeń pod montaż nowych instalacji, usunięcie zgniłych ościeżnic drzwi oraz demontaż zniszczonych i uszkodzonych elementów wyposażenia sanitariatów, toalet i szatni. – W poniedziałek (11 lipca) inspektor nadzoru odebrał m.in. roboty hydrauliczne, a wykonawca przystąpił do dalszych prac – informuje Ewa Domańska, główny specjalista Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji

Do 12 sierpnia

Rozpoczęto już m.in. montaż płyt kartonowo-gipsowych. Ściany przygotowywane są pod ułożenie glazury i malowanie, a posadzki pod położenie na nich terakoty oraz wykładziny. Zgodnie z umową wszystko ma być gotowe do 12 sierpnia. Remont pochłonie 149 445 zł.

Galeria zdjęć

Autor: Patryk Siepsiak

2016-07-13

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer